O nás

Vážení vinařští přátelé,

tyto stránky vznikly kdysi v raném vinařském novověku z radosti nad dobrým vínem a z touhy sdílet tuto radost s ostatními. Když se naplnily technické kapacity původního webu (a částečně i lidské kapacity někdejšího týmu), Víno.cz se na delší dobu odmlčelo.

Dnes je zpět ve zcela nové podobě, která počítá s tím, že nabídne nejen aktuality, encyklopedické informace a nebývale širokou možnost on-line nákupu.

V tuto chvíli najdete na Víno.cz jen malou část celého záměru. Řada dalších aplikací je však  připravena ke spuštění, jiné programy a materiály jsou v různém stádiu příprav. Na tyto stránky je tedy budeme přidávat postupně. S nadějí, že se budete na Víno.cz rádi vracet už jen proto, že zde stále bude něco nového a zajímavého - k vidění, k přečtení i k ochutnání.

V obchodní nabídce, kterou zaštiťuje firma TASTEVIN s.r.o., dostane prostor víno od mnoha různých dodavatelů - tak, aby abyste na víno.cz  mohli vybírat z úrody celého vinařského světa. 

Rovněž v autorské části je víno.cz otevřené dalším přispěvatelům, jakkoli pod mnoha články (zejména o vínech „starého světa“ a technice degustace) najdete můj podpis. Ve svém profesionálním životě jsem ochutnal přes 50.000 vín, a byť jsem se díky nim dozvěděl především o tom, co všechno ještě nevím, přece jen mě tato zkušenost osměluje k tomu, abych se o ni s vámi podělil.
 

Za tým VÍNO.CZ Tomáš Dominec
dominec@vino.cz

  
Print Friendly and PDF